STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "KUBUŚ"

05-071 DŁUGA SZLACHECKA, UL.POPIEŁUSZKI 53, HALINÓW

 

Galeria Zdjęć

Aktualności roku szkolnego 2016/2017

„Niech żyje Bal...2017”

 

„Czasem wdzięczność trudno ubrać w słowa,

Wtedy proste –dziękujemy - zawiera wszystko

 Co chcemy powiedzieć” 

 

 

    Zarząd Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „KUBUŚ” serdecznie dziękuje Wolontariuszom  z Klubu Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu  za organizację balu karnawałowego , który odbył się 4 lutego 2017r. w Gimnazjum w Halinowie.  Dziękujemy  Pani Hannie Kuleszy  i Pni Annie Kasprzak, opiekunom Wolontariatu, które były inicjatorkami tej wspaniałej integracyjnej   imprezy.

    Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Wolontariuszy , to dzięki ich kreatywności nasi podopieczni spędzili ten  szczególny czas  w wyjątkowej atmosferze. Dziękujemy Wam za czas, serce                      i cząstkę samego siebie, które ofiarowaliście naszym dzieciom. Dzięki Waszej radości i empatii,                     na twarzach i w sercach dzieci pojawił się uśmiech , bo na chwilę mogły się stać  „ księżniczką”, czy   „księciem..”.

    Jednocześnie gorąco dziękujemy za przekazanie 1000,0 zł na działalność naszej organizacji. Wiemy, że kwota ta została zebrana przez Wolontariuszy w trakcie różnych  działań , m.in. zbiórki nakrętek, w którą zaangażowała się cała społeczność szkolną oraz rodzice tej wspaniałej Młodzieży.

    Wszystkim razem  i Każdemu z osobna, za udział w tej akcji serdecznie dziękujemy. Życzymy Wolontariuszom  dużo zdrowia , szczęścia i niech wszystkie działania  wolontarystyczne dostarczą im jak najwięcej satysfakcji , a radości tym,  którym pomagają.

 

                                                                     W imieniu Zarządu i wdzięcznych rodziców

                                                                                          Prezes Urszula Puniewska


„Jedz owoce i warzywa, to na zdrowie dobrze wpływa”

        Od 1 września do realizowany jest projekt „Jedz owoce i warzywa, to na zdrowie dobrze wpływa”. W ramach projektu nasi podopieczni uczestniczą w zajęciach warsztatowych
„W krainie sałatek”, oraz w zajęciach z pedagogiem specjalnym. Zajęcia mają na celu utrwalenie wiedzy z zakresu zasad obowiązujących przy stole, kształtowanie nawyków żywieniowych, wyrabianie umiejętności przygotowania zdrowych kanapek i sałatek, poprawne i estetyczne nakrywanie stołu. Zaplanowano też „Sałatkowe przyjęcie”, które będzie poczęstunkiem przygotowanym przez podopiecznych pod kierunkiem osoby prowadzącej warsztaty kulinarne dla rodziców i zaproszonych gości. Zajęcia z pedagogiem specjalnym podzielone są na trzy bloki tematyczne: IX- Kulturalne zachowanie przy stole, X – Witaminy
z naszych ogródków i sadów, XI – W piwnicy i spiżarni. Zakończenie projektu 3 grudnia 2016r.

Projekt współfinansowany przez POWIAT MIŃSKI. Kwota dofinansowania 3000 00,-zł.

 
1% Podatku
  • Przekaż 1% swojego podatku na rzecz Stowarzyszenia "KUBUŚ"
    w ten sposób wspierasz naszą działalność na rzecz osób niepełnosprawnych

  •      KRS 0000173131

Darczyńcy

Dziękujemy